Skončilo něco, ale těžko říct...

21. prosince 2012 v 14:15 |  Bez logiky věci
Pořád se nemůžu dokopat k sepsání toho, co se mi děje s jídlem a hlavou. Asi do toho nechci rýpat. Asi to budu muset nechat běžet, tak jak to je. Vážně se dokopu ke shrnutí ještě před konecm tohoto roku.

Prozatím můžu jen říct, že se chystám na směnu, kterou končím pracovní předvánočku.
Myslím, že investuju trochu zase do sebe, protože jsem zase nějakou dobu žila jenom z roztrhaných zbytků látky a z toho, co je zrovna nejmíň ochlupacené od psa. A neřešila jsem. Včera jsem si po letech koupila čepici a jsem nadšená.
Zkusila jsem zase dělat ruční práce. Aneb uháčkovala jsem si zatím jednu zelenou rukavičku a chystám se na druhou a vlny mám ještě dost na zbytek svátků. To mě baví. Lepší než u filmů jíst, háčkovat. To jde. Zatím. Možná mě to přestane bavit.
Hodně poslední dobou myslím na Fall. Na to, jak se jí daří v novém a hezkém žití. Jak si užívá a jak moc mě drží na suchu některé naše rozmluvy.

Odjíždí mi Introvert do domoviny. Dal mi hrozně moc hezkých věcí a strašně se trefil a nevím, jestli to vyšlo zase nějakým jeho praštěným algoritmem nebo prostě ví už trochu, kdo jsem.
Postapokalypticky se cítím dobře. Pořád to nějak jde. Těším se až budu mít odpracováno a až si v klidu sednu do křesla, pustím si Stinga, kouknu na Lásku nebeskou, budu si číst a NIC neřešit. Není co.

Snad jen jako každoročně budu chtít vidět M. někdy u alfapasáže, ale neuvidím. Nebude. Taky jako každoročně.
Chtěla bych se s ním potkat a obejmout ho jako před třemi měsíci, protože prostě proto...

A co Silvestr? Co bude na Silvestra? těžko určit. Těžko určit cokoliv. Plynu. Háčkuju. Těším se do hor za Oslem. To bude krásné. A až se vrátím z hor, půjdu na tetování, které jsem si nechala navrhnout od skvělé tvůrčí bytosti - jmenovkyně.

Koukejte. Striga art.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.