Komentáře

1 banalite banalite | Web | 19. února 2017 v 18:19 | Reagovat

Zuz nezajímavá a s nudnym životem? To jsem asi zablodila na špatný blog :))  Mohla bych napsat esej na to kdo jsi a co jsi dokázala, a to jsem tě viděla v životě vlastně jen párkrát, ale to víš všechno sama, jen to nevidíš dost jasně - protože na všechno co máme jsme zvyklý a vnímáme to tak jako obyčejný, a všechno co maj ostatní a my ne jo nový a exotický.
Mě připadá, že se v životě možná zbytečně honíme za originalitou a nějakou výjimečnou identitou, jen abychom se ve svých očích pozvedli na úroveň někoho, koho to nikdy nebude zajímat. A když budeme ve svý úžasnosti o stupínek výš, tak stejně budem pořád koukat nahoru, nikdy ne dolu, vedle sebe nebo na sebe.
A svojí hodnotu si budeme stavět na tom, co jsme dokázali a jak krásné a talentované jsme, jak píšeš. Ale v momentech, kdy se zrovna nebude dařit nebo až budem starý a vrásčitý a oškilvý, tak budem... bez hodnoty?
Pro mě je to teď velkým tématem, terapeutka mi to pořád opakuje: máte hodnotu už z podstaty toho, že jste. Prostě mít se ráda třeba i úplně ošklivá a obyčejná a i když mě nemají rádi jiní, a ne mít ráda za to, co jsem po cestě životem nasbírala a co si o mě myslí ten a onen.

S tím tetováním mě děsíš, brzy si budu nechávat předělávat svoje záda a nechci, aby to bolelo :D

2 Spatnej Spatnej | 19. února 2017 v 20:05 | Reagovat

[1]:Ale jo, vždyť jak říkáš...já si uvědomuju, že mám hodnotu a sama pro sebe tu hodnotu mám větší a větší. Ale to je to podvědomí - tyhle myšlenky jedou setrvačností z dřívějška, ale obstojně s nima pracuju, myslím.
Víš, stejně tak bych mohla psát eseje o Tobě...člověk sám sebe prostě nevidí :)

A s tetováním ani nevím. Záleží asi co a jak se tetuje, já kňučela až když mi po stopadesáté projížděl ty stejný roztetovaný čáry (a stejně je soucitně udělal o dost tenčí než v návrhu) O barvě, kterou mě všichni děsili, jak bolí, jsem skoro nevěděla. Těžko soudit, uvidíš sama :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.