Myšlenkový střípečky

29. prosince 2017 v 2:03 |  Bez logiky věci
Někdy mě napadne kouknout se na stránky lesní školky, kde jsem málempracovala... nelituju toho, že to s šéfkou nedopadlo úplně dobře, ale když vidím ty fotky, jsem plná nostalgie, jak jsou ty děti už velký a krásný a nepochybně úžasný.
Hned mám chuť dát si jeden letní den tichýho umývání nádobí, zatímco děti vedle chrupkaj a všude je klid...než se to zase rozběhne na plný hlučný obrátky. Achjo.

Dneska jsem zjistila, že je mumin opravdu úžasný stvoření a že myslím, že s ním nenakládám úplně špatně. Že jako nejsem úplně nejhorší matka. Spoustu věcí se učím, ale taky chci spoustu věcí ještě umět a vědět, že to dělám opravdu jak nejlíp umím.


Ráno jsem jako první věc zjistila, že mě někdo na gesichtknize nahlásil, že jako neexistuju. Byla jsem nazlobená za to, že si tam musím dát reálný jméno a ne mou dieschlechtezuz, která mi pasuje nějak líp. Říkala jsem si, komu to stojí za námahu hlásit mě v noci. Všimla jsem si toho kvůli smsce od Antonína... jestli se něco stalo, že jsem zmizla z fb... pak jsem si vzpomněla, jak jsem si xkrát na nějakou dobu fb zrušila a nikomu jsem nechyběla.


Je hrozně hezkej pocit, když si najednou bezohledově ujasníte, jak to v sobě máte. Takže už mám dost jasno v tom, s kým chci a nechci být, že s nikým vlastně nechci být a tak. O dost hnusnější pocit byl, když jsem zjistila, že ta pitomá ženská, co napsala Jíst, meditovat, milovat to chápala úplně stejně, ale měla sakrakruci štěstí, že si mohla jen tak odjet a flákat se. Takový lidi nenávidím.


Poprvý se opravdu upřímně těším na výlet mimo lidi ven, kde budu i s Matoušem. Zatím jsem z toho byla vždycky spíš ve stresu, že jako to bude moc náročný a že si od něj chci dát pauzu, což ze mě oficiálně dělá sobeckou matku krávu. Ale časy se mění a teď se fakt těším, jak spolu budem ťapat v bahně (ve sněhu asi v představách) a budu ho hladit po zádech až bude ta přelomová půlnoc.


Už asi pětkrát jsem odložila aktualizaci počítače a tak si říkám, kolikrát jsem takhle úspěšně odložila aktualizaci sebe samotné...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.